Mikoláš Axmann (1955)

Schody do lesa

litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5

Antiqari.at Radhošťská

studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

ID: 498

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:06

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)