Mikoláš Axmann (1955)

Tatínek a maminka

litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992

studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

ID: 499

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:07

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)