Míla Fürstová (1975)

Karel Jaromír Erben - Kytice

bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav

ID: 606

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:54

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)