Jana Reinerová (1946)

U Jánkského vršku

litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 191178

Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:23

Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu