Antonín Homolka (1909-1964)

Loďky u břehu

litografie, 26,3 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka

žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

ID: 193535

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:20

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)