Ota Bubeníček?

Portrét muže s plnovousem

tužka, papír, 22,5 x 15,7 cm, PD značeno (signováno?) OBubeníček

ID: 194308

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:03

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)