Josef Liesler (1912-2005)

Při západu slunce

litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170

ID: 204991

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)