Josef Dlabal (1920-2004)

Edinburský hrad

olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 218307

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu