Richard Lander (1904-1982)

grafik, malíř, ilustrátor, scénograf, pedagog, svými přednáškami, semináři i spoluprací s Čs. loutkářem přispíval od 50 let. k vývoji našeho loutkářství, od 1955 učil na LK DAMU (od 1969 profesor), vydal učebnice loutkářské scénografie a divadelního kostýmu

Z Valašska

litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49

žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

ID: 220302

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:54

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu