Dominik Mareš (1972)

Souboj

kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 234372

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu