Josef Herčík ml. (1961)

Kompozice III.

litografie, 19 x 14,5 cm, sign. PD JH, 265/500

žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 243481

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:49

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)