Josef Dlabal (1920-2004)

Korinth

olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal

Antiqari.at Radhošťská

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 245389

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:52

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)