Peterka

Zámecká zahrada

litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír

ID: 246126

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:41

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)