Jan Mácha (1926-1984)

Racci nad Vltavou

litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100

ID: 246303

Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 21:06

Aktuální cena: 170 CZK (8 €)