Jaroslav Rajchl (1926-2017)

Žatva u březového háje

olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen

Antiqari.at Radhošťská

ID: 249014

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:26

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu