Jan Mácha (1926-1984)

Červánky nad Pražským hradem

litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116

Antiqari.at Radhošťská

ID: 249265

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:28

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu