Dana Puchnarová

Gítáňdžali

8x litografie, 42 x 29 cm, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28

ID: 255559

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:40

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu