Michaela Lesařová - Roubíčková (1949)

Mikrokosmus I.

litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 255561

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)