Stanislav Holý (1943-1998)

Bublifuk

litografie, 59,8 x 43,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 7/40

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 256014

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 13:28

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu