Martin Bouda (1965)

Horký den

litografie, 27 x 30 cm, sign. PD M Bouda, č. 36/150

studium na AVU v Praze

ID: 256134

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:24

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu