Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Šuhaj s galánkou

litografie, 1985, 14 x 13 cm, sign. DU K Beneš 85, č. 111/200, pf 86

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 256201

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:10

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu