Milena Dvořáková (1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Vrány

linoryt, 32,4 x 24,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

ID: 257175

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:35

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)