Josef Dlabal (1920-2004)

Kytice ve váze

olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 258182

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:12

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu