H. Edelmann

olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann

Antiqari.at Radhošťská

ID: 258269

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:38

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu