Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Jaro na vesnici

tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 260450

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:05

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)