Konstantin Korzendörfer (1862-?)

Muž a žena

2x olej, dřevo, 1918, 46 x 37,5 cm, oba sign. LD Korzendörfer 1918, rám

ID: 261540

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:13

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)