František Šneidr

Žertovník u Železného Brodu

olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám

ID: 262396

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:14

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu