Josef Matějka (1881-1953)

Podzimní les

akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 262639

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu