Josef Dlabal (1920-2004)

Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 263661

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:58

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)