Václav Sychra (1903-1963)

Dáma se slunečníkem

litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír

ID: 264736

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:56

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)