J. Hansen

Projížďka v plachetnici

olej, plátno, 34 x 55,5 cm, sign. PD J. Hansen, rám, poškozeno

ID: 266030

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:08

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)