Jan Kojan (1886-1951)

Portrét muže

olej, plátno, 1914, 63,5 x 47 cm, sign. s přípisem na zadní straně, rám, na zadní straně přípis: Maloval Jan Kojan za 10 z, u prof. …. Dokončeno 8.VII. 1914

žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

ID: 266301

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:11

Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)