Jiří Votruba (1946)

Vzorec

olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám

žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

ID: 266569

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:22

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)