Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Ex Eroticis Licietta S.

lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 266609

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:29

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu