Mirko Šašek

Pohled do kraje

olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno

ID: 266824

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:06

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu