Helena Slavíková (1924)

Dáma v kloboučku

kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen

žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

ID: 266881

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 21:38

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)