Váza s květinami

litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD

ID: 267121

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:36

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu