Květa Pacovská (1928)

1 2 3

litografie, 1978, 54 x 43,5 cm, sign. DU Pacovská 78, autorský tisk

žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

ID: 267144

Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:18

Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu