Aleš Kublák (1945)

Údolí stínu

olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám

ID: 267353

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:58

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu