Jiří Švengsbír

Chrliče

litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267427

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 20:14

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu