Theodor Pchálek (1904-1992)

Šeříky a tulipány

olej, plátno, 74 x 54,5 cm, sign. PD T. Pchálek, rám , na zadnístraně štítek ČFVU, rám v dolní části otlučený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267759

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:52

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu