Petr Fišárek (1953)

Kompozice I.

olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000

soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

ID: 268277

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:49

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu