Petr Fišárek (1953)

Kompozice V.

olej, karton, 1995, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 95

soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

ID: 268288

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:57

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu