Staré město pražské

olej, plátno, 80,5 x 60 cm

ID: 268337

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:43

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu