Jaromír Stretti Zamponi (1882-1959)

Pohled na Pražský hrad

akvatinta, 1919, 24,8 x 30,2 cm, sign. PD J. Stretti Zamponi, značeno v desce PD Jar. Stretti Zamponi 1919, rám, na rámu oděrky, papír mírně zažloutlý

ID: 268514

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 19:06

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu