Josef Liesler (1912-2005)

Půlnoční

litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír

ID: 268741

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu