Antonín Hévr (1923-1973)

olej, karton, 33 x 41 cm, sign. PD A. Hévr, rám

studium na AVU v Praze

ID: 268805

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu