Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Zapomenuté pivo

litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD

ID: 268813

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu