Marie Ondrová-Koláčková (1941)

Duše stromu

akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268857

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:19

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu