Louis Latapie (1891-1972)

Dívky

litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo

ID: 268883

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu